BIYIK VE SAKAL EKİMİ

Sakal ve bıyık erkeklerin görünümü için önemli bir aksesuar. Özellikle günümüzde modaya dönüşmesiyle erkeklerin vazgeçilmezi haline geldi. Bundan dolayı köselikten ve çeşitli sebeplerden kaynaklanabilen sakal eksikliği sağlık açısından bir sorun olmasa da ruhsal olarak çeşitli sıkıntılara yol açabilmektedir. Köselik ise sakal bölgesi kıllarının kalitesini artıran hormonun eksikliği/yokluğu ya da o bölgede gelişebilecek sakal kökünün eksik olmasından kaynaklanmaktadır.

Hormon eksikliği veya yokluğunda hormon tedavisi ile sakal çıkarma ihtimali az olsa da mevuttur. Ancak her zaman başarılı sonuç vermeyebilir. Ayrıca sakal kökü yoksa ilaçla tedavisi mümkün değildir. Sakal çıkarır diye satılan ürünler aldatmak dışında ise tamamen kandırmacadır.

Trend Hair Clinc Saç Ekim Merkezi; sakal ve bıyık ekiminde en güvenilir yöntemlerin başını çeken FUE yöntemi ile sorunlarınızın son bulması konusunda size yardımcı olmaktadır. Sakal ve bıyık bölgesinde köselik, yanık izi, yara izi, ameliyat izi, saçkıran, stres ya da diğer sebeplere bağlı dökülmelerin en etkili çözümü sakal ekimi (FUE yöntemiyle sakal ve bıyık ekimidir) İşlem sonrasında yüzde veya ensede herhangi bir iz kalmaz. Ekilen alanda ekimden hemen sonra kullanılan iğnelerin batırıldığı yerden çıkan kan pıhtısı sebebiyle koyu kırmızı bir görünüm olur fakat bu görünüm ilk banyoda temizlenir.